Pravnik

Informacje

Kontakt

W sprawach dotyczących funkcjonowania serwisu Pravnik możesz się z nami skontaktować za pomocą → formularza kontaktowego.

Możesz również wysłać do nas wiadomość pocztą elektroniczną na adres: i n f o @ p r a v n i k . p l

Regulamin i polityka prywatności

Przed rozpoczęciem korzystania z serwisu przeczytaj → Regulamin, w którym unormowane zostały prawa i obowiązki operatora serwisu oraz użytkowników.

Zapoznaj się również z → Polityką prywatności, zawierającą informacje o tym jakie informacje udostępniane przez użytkowników wykorzystywane są przez operatora serwisu Pravnik oraz w jaki sposób.

Cennik

Zanim zdecydujesz się na aktywację konta PRO - poznaj dostępne opcje abonamentów przedstawione w → Cenniku i wybierz najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Wymagania techniczne

Do współpracy z serwisem Pravnik niezbędne jest:

  • posiadanie dostępu do sieci Internet;
  • posiadanie komputera wyposażonego w przeglądarkę internetową umożliwiającą komunikację z systemem teleinformatycznym usługodawcy z pomocą protokołu HTTP i HTTPS, obsługującą języki HTML, XML i XHTML, umożliwiającą wyświetlanie grafiki zapisanej w formacie GIF, JPG, PNG z obsługą półprzezroczystości oraz SVG, obsługującą kaskadowe arkusze stylów (CSS), JavaScript (w tym DHTML), obiektowy model dokumentu (DOM), ciasteczka (cookies) (przeglądarkami internetowymi spełniającymi wymienione wymagania są m.in. najnowsze wersje przeglądarek: Firefox, Opera i Chrome);
  • posiadanie aktywnego konta poczty elektronicznej.